Strona Główna   Zespół   Galeria   Demo   Offerty   Księga Gośći   Kontakt   Linki  
 

W cenę każdego występu wliczone jest profesjonalne oswietlenie sceny i parkietu w skład którego wchodzą:

 

Bankiety Sobotnie:
Cena $1200.00 CAD. Oferta gwarantuje pełna oprawę muzyczną wraz z podkładami z CD podczas przerw i posiłku.


Występy odbywajace sie w piątek lub niedzielę:
Cena $900.00 CAD. Oferta gwarantuje pełna oprawę muzyczną wraz z podkładami z CD podczas przerw i posiłku.

 

Wesela:
    Cena: $1500.00 CAD. Oferta zawiera kompletne prowadzenie, oswietlenie sceny oraz parkietu oraz pełną oprawe muzyczna maksymalnie do godziny 2:00 am. Opłata za każda dodatkową godzine wynosi $200.00 CAD.
     Aby uzgodnić program weselny i jego prowadzenie,  jeden z członków zespołu spotyka się z parą młodą tydzień przed uroczystoscią i wspólnie uzgodniony zostaje cały program. Podczas spotkania omawia się wszystko co należy do zespołu, czyli pierwszy taniec, powitanie gosci, wprowadzenie orszaku weselnego itd. Zespół gra sety trwające okolo godziny, a po każdym z nich około 15 min przerwy. Przerwy te najczęściej wypełniane są zabawami, krojeniem tortu, oczepinami lub muzyka z CD. Wykorzystując nasze wieloletnie doswiadczenie w prowadzeniu wesel, jesteśmy w stanie wiele zasugerować i doradzić, jednak program wesela uzgadniamy razem z państwem by w pełni sprostać państwa indywidualnym oczekiwaniom. Zależy nam bowiem aby nasi klienci czuli sie w pełni usatysfakcjonowani i mogli ze spokojem oddać sie przyjemnosciom zabawy.
   

Ponadto za dodatkową oplata $180 CAD oferujemy “dry ice”, specjalny rodzaj dymu który rozlewa sie po parkiecie nie unosząc sie wyżej niz do okolan, co podczas pierwszego tańca stwarza efekt pary młodej “tańczącej na chmurce”.


 

Strona Główna   Zespół   Galeria   Demo   Offerty   Księga Gośći   Kontakt   Linki