Strona Główna   Zespół   Galeria   Demo   Offerty   Księga Gośći   Kontakt   Linki  
 

                      Skład zespołu:

    Agnieszka Izdebska - wokal, prowadzenie

    Jerzy Kisala – perkusja, wokal

    Konrad Rajzer – gitara, skrzypce

    Wiktor Kula - klawisze, wokal, prowadzenie

 

    Zespół “SONET MUSIC BAND” istnieje i nieprzerwanie gra od 1997 roku. Dzięki naszemu zapałowi i umiejętnościom, wypracowaliśmy sobie miano jednego z najlepszych zespołów, który obsługuje największe imprezy polonijne w Kanadzie. Na swoim koncie mamy występy z takimi gwiazdami jak Janusz Laskowski, Kaja Paschalska, Jerzy Połomski, Halina Frąckowiak, Andrzej Rosiewicz, Top One, Norbi, KASA. Jesteśmy zespołem obsługującym wszelkie imprezy taneczne – w większosci wesela. Specjalizujemy się równiez w ich prowadzeniu. W programie mamy ciekawe gry, konkursy oraz wyjątkowe oczepiny. Nasza muzyka towarzyszy gościom zarówno kameralnych bankietów, jak i kilkutysiecznej widowni podczas pikników i innych występów planerowych. Występujac na scenie swietnie się bawimy, a energia którą w ten sposób przekazujemy publicznosci zmienia się w niezapomniany “show”. Posiadamy bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar, w którym na pewno każdy znajdzie cos dla siebie. Gramy zarówno znane i lubiane utwory z dawnych lat, jak i współczesne hity prosto z list przebojów. Posiadamy profesjonalny, doskonały akustycznie sprzęt muzyczny oraz pokazowe efekty swietlne i lasery.


       Oto kilka wskazówek czym kierować się przy wyborze zespołu:

Referencje: Najważniejszym kryterium wyboru są referencje. Najlepiej, gdy uzyskamy je od osób zaufanych lub znajomych, którzy mieli okazję bawić sie przy zespole. Jeżeli nie ma takiej sposobnosci, należy poprosić o informacje o występach na których można zespół posłuchać lub ewentualnie posłuchać CD.

Live Music: Usłyszenie zespołu na żywo ma sporo zalet. Można bowiem wtedy zwrócić uwage na wiele szczegółów które na płycie CD nie są możliwe do zauważenia np. akustykę, efekty swietlne, atmosfere jaką zespół tworzy na parkiecie, itd.

Wokalistka: Dodatkowym atutem zespółu jest obecnosć, oprócz wokalisty(ów), wokalistki. Nie najlepiej wygląda pan, który spiewa np:”... Małgoska mówią mi …” czy “… Wyszłam za mąż, zaraz wracam…”. Dlatego też, zespół nie posiadający wokalu żenskiego automatycznie zmuszony jest odrzucić ze swojego repertuaru połowę najpopularniejszych przebojów.

Profesjonalizm: Zespół muzyczny powinien być punktualny – pierwszy przychodzić i ostatni wychodzić. Ponadto, muzycy, którzy poważnie traktują swoją pracę nie powinni nadużywać alkoholu. Między innymi z tego własnie powodu, bardzo często zdarzaja się przypadki, gdy bardzo dobry zepół, jest dobry tylko przez pierwsze dwie godziny.      Dlaczego My?

* Posiadamy długoletnie doswiadczenie sceniczne

* Jesteśmy młodzi i energiczni, co bardzo często konieczne jest do stworzenia odpowiedniej atmosfery

* Jesteśmy punktualni.

* Gramy bardzo dobrze

* Mamy szeroki oraz bardzo starannie wyselekcjonowany repertuar

* Nie nadużywamy alkoholu

* Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz efekty świetlne

 

Strona Główna   Zespół   Galeria   Demo   Offerty   Księga Gośći   Kontakt   Linki